Pronájem prostoru pro týmy

Hledáte prostor pro váš tým s veškerým vybavením standardní kanceláře, ale kde se budete cítit jako doma? Nabízíme vám polouzavřenou kancelář až pro 12 lidí, která je součástí našeho sdíleného pracovního prostoru. Budete mít klid na práci a zároveň servis z naší kavárny…

 ► Chcete se dozvědět víc nebo si domluvit prohlídku prostoru? Napište na email radim@pracovna.cz a my se vám ozveme.

pracovna_kancelar

Co je Pracovna a kdo jsme?

Pro práci člověk potřebuje prostor, do kterého se bude rád vracet. Prostor, kde je příjemné a klidné prostředí, ale zároveň tam nezleniví. Místo, jehož atmosféra vás naplní tvůrčí energií.

Snažíme se o Pracovnu starat tak, aby takovou tvůrčí atmosféru vytvářela. Ta ale z velké části závisí na lidech, kteří sem chodí. Každý je jiný a každý s sebou může přinést něco nového.

Najdete u nás sdílenou kancelář, kde se můžete plně soustředit na práci, prostory k pronájmu pro vaše akce a workshopy a kavárnu pro odpočinek a neformální setkávání.

Sdílená kancelář

Pracovna má být společným místem, kde se dobře pracuje, kde se dostaví tvořivá nálada, která vám pomáhá při práci, ale i lidé kolem vás, protože jinak byste mohli sedět sami doma, a neodehrálo by se to kouzlo lidské společnosti.

Nabízíme zázemí běžné kanceláře (tiskárna, kopírka, wi-fi), ale zároveň se staráme o to, aby byl pracovní prostor příjemný a osobní pro každého, kdo k nám přijde pracovat.

pracovna_web

Školící místnost

Místo pro firemní akce, workshopy, semináře, přednášky i promítání nebo soukromé oslavy. Prostor se dá zařídit podle vašich představ: ať už chcete sedět u stolu, nebo mít místo na pohyb. K dispozici flipchart, projektor a ozvučení. Vždy je možnost zařídit catering na míru.

Obrázek1

Kavárna

Nově zrekonstruovaná kavárna “Laskafe” je veřejně přístupná, má 25 míst k sezení. Otevřeno máme každý všední den od 8:00 do 22:00. V případě víkendového pronájmu i o víkendu. 1.3.2019 nezůstal kámen na kameni, kabel na kabelu a židle na židli. Nový prostor kavárny bude doufáme maximálně příjemný a pohodlný.

V kavárně si můžete dát teplou i studenou snídani, něco menšího k obědu a míchané drinky a české řemeslné pivo večer. Máme otevřeno 14 hodin denně :)

header laskafe1