Pronájem kanceláře pro týmy

Hledáte prostor pro váš tým s veškerým vybavením standardní kanceláře, ale kde se budete cítit jako doma? Nabízíme vám polouzavřenou kancelář až pro 8 lidí, která je součástí našeho sdíleného pracovního prostoru. Budete mít klid na práci a zároveň servis naší kavárny s domácí kuchyní a pečlivě vybraným sortimentem.

 ► Chcete se dozvědět víc nebo si domluvit prohlídku prostoru? Napište na email jan.pelan@pracovna.cz a my se vám ozveme.

pracovna_kancelar

Co je Pracovna a kdo jsme?

Pro práci člověk potřebuje prostor, do kterého se bude rád vracet. Prostor, kde je příjemné a klidné prostředí, ale zároveň tam nezleniví. Místo, jehož atmosféra vás naplní tvůrčí energií.

Snažíme se o Pracovnu starat tak, aby takovou tvůrčí atmosféru vytvářela. Ta ale z velké části závisí na lidech, kteří sem chodí. Každý je jiný a každý s sebou může přinést něco nového.

Najdete u nás sdílenou kancelář, kde se můžete plně soustředit na práci, prostory k pronájmu pro vaše akce a workshopy a kavárnu pro odpočinek a neformální setkávání.

Sdílená kancelář

Pracovna je místem, kde můžete nalézt svůj vlastní pracovní stůl, vlastní židli a hlavně vlastní tvořivou náladu, která vám pomáhá při práci. Nabízíme zázemí běžné kanceláře (tiskárna, kopírka, wi-fi), ale zároveň se staráme o to, aby byl pracovní prostor příjemný a osobní pro každého, kdo k nám přijde pracovat.

pracovna_web

Školící místnost

Místo pro firemní akce, kulturní večery, soukromé oslavy nebo přednášky. Prostor se dá zařídit podle vašich představ: ať už chcete sedět u stolu, nebo mít místo na pohyb. K dispozici flipchart, projektor a ozvučení.

Obrázek1

Kavárna

Kavárna je veřejně přístupná, nekuřácká, má 20 míst k sezení. Otevřeno máme každý všední den od 8:00 do 22:00. V případě víkendového pronájmu i o víkendu. Chceme, aby se u nás člověk cítil příjemně a pohodlně a dbáme na to, abychom nepůsobili pouze jako seriózní kancelář. Pracovna funguje více než rok, kavárna má již stálou klientelu a lidé se k nám rádi vrací.

kavarna_web