Pracovna hledá kuchaře/ku

Pracovna hledá kuchaře nebo kuchařku, který/á převezme zodpovědnost za přípravu cateringů v rámci pronájmu našich prostor.

Uvítáme předchozí zkušenost z podobného provozu (není podmínkou), flexibilitu a především chuť dobře vařit a realizovat se ve vlastní kuchyni.

Částečný úvazek: 2-3 dny v týdnu, příležitostně o víkendu. Nástup ihned. Odměna dle dohody a vykonané práce.

Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli něco málo o sobě a o své motivaci / kulinářské inspiraci na e-mail: tereza.vintrova@pracovna.cz

A CO ZA TO

  • Obrovský prostor pro osobní realizaci a pestrost v rámci konkrétního menu kuchyně.
  • Flexibilní pracovní doba a přátelský kolektiv.
  • Členství ve sdílené kanceláři, zvýhodněný pronájem školicích prostor a podpora vlastních projektů (např. business snídaně).
  • A mnoho dalšího…

edf

Catering a pronájmy

Budeš připravovat různorodé cateringy na coffee breaky a obědy: slané, sladké koláče, sušenky, saláty, finger foods. A několik variant obědového meny ve vegetariánské i masové verzi.

A kdo si bude na tvém kuchařském umění pochutnávat? Prostor pronajímáme na nejrůznější akce od vzdělávacích kurzů pro 10 účastníků až po velké konference pro 80 lidí. Ať tak nebo onak, záleží nám na tom, aby si lidé náš prostor užili. A dobré a kvalitní jídlo k tomu jednoznačně patří.

DSC_1243-Pano

O kavárně

Je primárně službou pro členy ve sdílené kanceláři a klienty, kteří si pronajímají školicí prostory.

Kavárna je veřejně přístupná, nekuřácká, má 20 míst k sezení. Otevřeno máme každý všední den od 8:00 do 22:00. V případě pronájmu i o víkendu. Chceme, aby se u nás člověk cítil příjemně a pohodlně a dbáme na to, abychom nepůsobili pouze jako seriózní kancelář. Pracovna funguje více jak čtyři roky, kavárna má již stálou klientelu a lidé se k nám rádi vrací.

Jídlo: Každý den máme v nabídce alespoň jeden dort, koláč, sušenky a teplou polévku. V rámci cateringu připravujeme také masové pokrmy.

Vše se připravuje v naší kuchyni z čerstvých surovin. Zároveň reagujeme na sezónní nabídku lokálních surovin. Menu by mělo být takové, abychom měli každý den v nabídce alespoň jeden veganský a bezlepkový pokrm .

Nápoje: Biosměs třech druhů kávy vršovické pražírny Coffee Source, světlé pivo z Měšťanského pivovaru Polička, rozlévané moravské víno z vinařství Hruška, točená Kofeina, domácí šťávy… Prodáváme především český sortiment a nenabízíme nic ve skleněných lahvičkách.

inzerat_kuchyne

Kdo jsme?

Jsme vděční, že můžeme jít svou vlastní cestou mimo zaběhlé rámce. Cestou, která se mění podle toho, kdo po ní s námi kráčí. Každý vstupuje se svým vlastním příběhem a zanechává ve společném prostoru svoji stopu. Můžeme, ale nemusíme ji vidět.

Pro práci člověk potřebuje prostor, do kterého se bude rád vracet. Prostor, kde je příjemné klidné prostředí, ale zároveň tam člověk nezleniví. Místo, jehož atmosféra vás naplní tvůrčí energií.

Snažíme se o Pracovnu starat tak, aby takovou tvůrčí atmosféru vytvářela. Ta ale z velké části závisí na lidech, kteří sem chodí. Každý je jiný a každý s sebou může přinést něco nového. Nám se tu pracuje dobře. Pojďte si to taky zkusit!

DSC_1347

Sdílená kancelář

Pracovna je místem, kde můžete nalézt svůj vlastní pracovní stůl, vlastní židli a hlavně vlastní tvořivou náladu, která vám pomáhá při práci. Nabízíme zázemí běžné kanceláře (tiskárna, kopírka, wi-fi), ale zároveň se staráme o to, aby byl pracovní prostor příjemný a osobní pro každého, kdo k nám přijde pracovat.

Prostory k pronájmu

Místo pro firemní akce, kulturní večery, nebo přednášky. Prostor se dá zařídit podle vašich představ: ať už chcete sedět u stolu, nebo mít místo na pohyb. Disponujeme židlemi a stoly, půjčíme vám projektor, flipchart i reproduktory.