Pracovna hledá kuchaře/ku

Pracovna hledá kuchaře nebo kuchařku, který/á převezme zodpovědnost za naší kavárenskou kuchyň a s ní související úkoly: příprava jídel, zpracování informací o pokrmech pro barmany (složení, servírování, uskladnění), příprava nákupů a objednávek od dodavatelů, příprava cateringů v rámci pronájmů a úklid kuchyně.

Uvítáme předchozí zkušenost z podobného provozu a chuť realizovat se ve vlastní kuchyni.

Plný úvazek (ale neboj nemusíš u nás být každý den). Nástup od konce září 2017. Odměna: 18.000,- (formát úvazku je na dohodě, živnost výhodou).

Pošli informace o sobě a svou motivaci Andree na e-mail andrea.kosarova@pracovna.cz, čím dříve tím lépe pro tebe, ale nejpozději do pátku 15.9.

Co nabízíme:
  • Osobní realizaci a pestrost v rámci konkrétního menu kuchyně.
  • Volnou pracovní dobu = samostatnost a svoboda v organizaci a plánování práce a konkrétní nabídky jídla.
  • Členství ve sdílené kanceláři, zvýhodněný pronájem školících prostor a podpora vlastních projektů (např. business snídaně).

DSC_1243-Pano

O kavárně

Je primárně službou pro členy ve sdílené kanceláři a klienty, kteří si pronajímají školící prostory (catering).

Kavárna je veřejně přístupná, nekuřácká, má 20 míst k sezení. Otevřeno máme každý všední den od 8:00 do 22:00. V případě víkendového pronájmu i o víkendu. Chceme, aby se u nás člověk cítil příjemně a pohodlně a dbáme na to, abychom nepůsobili pouze jako seriózní kancelář. Pracovna funguje více jak dva roky, kavárna má již stálou klientelu a lidé se k nám rádi vrací.

Jídlo: Každý den máme v nabídce alespoň jeden dort, koláč, sušenku, teplou polévku. V rámci cateringu připravujeme taktéž masové pokrmy.

Vše se připravuje v naší kuchyni čerstvé a reagujeme na sezónní nabídku lokálních surovin. Menu by mělo být takové, abychom měli každodenně v nabídce alespoň jeden pokrm veganský a bezlepkový.

Nápoje: Biosměs třech druhů kávy Vršovické pražírny Coffeesource, světlé pivo z Měšťanského pivovaru Polička, rozlévané moravské víno z vinařství Hruška, točená Kofeina, domácí šťávy… Prodáváme především český sortiment a nenabízíme nic ve skleněných lahvičkách.

inzerat_kuchyne

Kdo jsme?

Jsme vděční, že můžeme jít svou vlastní cestou mimo zaběhlé rámce. Cestou, která se mění podle toho, kdo po ní s námi kráčí. Každý vstupuje se svým vlastním příběhem a zanechává ve společném prostoru svoji stopu. Můžeme, ale nemusíme ji vidět.

Pro práci člověk potřebuje prostor, do kterého se bude rád vracet. Prostor, kde je příjemné klidné prostředí, ale zároveň tam člověk nezleniví. Místo, jehož atmosféra vás naplní tvůrčí energií.

Snažíme se o Pracovnu starat tak, aby takovou tvůrčí atmosféru vytvářela. Ta ale z velké části závisí na lidech, kteří sem chodí. Každý je jiný a každý s sebou může přinést něco nového. Nám se tu pracuje dobře. Pojďte si to taky zkusit!

DSC_1347

Sdílená kancelář

Pracovna je místem, kde můžete nalézt svůj vlastní pracovní stůl, vlastní židli a hlavně vlastní tvořivou náladu, která vám pomáhá při práci. Nabízíme zázemí běžné kanceláře (tiskárna, kopírka, wi-fi), ale zároveň se staráme o to, aby byl pracovní prostor příjemný a osobní pro každého, kdo k nám přijde pracovat.

Prostory k pronájmu

Místo pro firemní akce, kulturní večery, nebo přednášky. Prostor se dá zařídit podle vašich představ: ať už chcete sedět u stolu, nebo mít místo na pohyb. Disponujeme židlemi a stoly, půjčíme vám projektor, flipchart, reproduktory či cvičební podložky.