Pronájem uzavřené kanceláře

Po dlouhé době se nám uvolnila uzavřená kancelář, která je součástí naší sdílené kanceláře. Místo, kde vás bude bavit pracovat, se zázemím sdílené kanceláře a kavárny. V srdci Žižkova, kousek od Hlavního nádraží a Náměstí Jiřího z Poděbrad.

Něco málo tvrdých dat:

Velikost kanceláře 17 m2, součástí jsou židle a stoly, které je možné variabilně uspořádat. K dispozici wifi připojení 250Mb/40Mb. Kapacita záleží na vás, i v 8 lidech se vám bude pohodlně pracovat.

Cena: 9 000,- Kč/měsíc (bez DPH) včetně energií, wifi, možnosti využívat školící místnost a zvýhodněných cen v kavárně.

K dispozici ihned. Pište na info@pracovna.cz pro domluvení prohlídky.

pracovna_kancelar

Sdílená kancelář

Pracovna je místem, kde můžete nalézt svůj vlastní pracovní stůl, vlastní židli a hlavně vlastní tvořivou náladu, která vám pomáhá při práci. Nabízíme zázemí běžné kanceláře (tiskárna, kopírka, wi-fi), ale zároveň se staráme o to, aby byl pracovní prostor příjemný a osobní pro každého, kdo k nám přijde pracovat.

pracovna_web

Školící místnost

Místo pro firemní akce, kulturní večery, nebo přednášky. Prostor se dá zařídit podle vašich představ: ať už chcete sedět u stolu, nebo mít místo na pohyb. K dispozici flipchart, projektor a ozvučení.

Obrázek1

Kavárna

Kavárna je veřejně přístupná, nekuřácká, má 20 míst k sezení. Otevřeno máme každý všední den od 8:00 do 22:00. V případě víkendového pronájmu i o víkendu. Chceme, aby se u nás člověk cítil příjemně a pohodlně a dbáme na to, abychom nepůsobili pouze jako seriózní kancelář. Pracovna funguje více než rok, kavárna má již stálou klientelu a lidé se k nám rádi vrací.

kavarna_web